• Kontrast
 • Tekst
 • Powiększenie
 • Skalowanie treści 100%
 • Aa Czcionka 100%
 • Wysokość linii 100%
 • Odstęp liter 100%

Dostepne cyfrowo

dla kultury i oświaty

zgodność z
WCAG 2.1

Strona w pełni na własność

Wszystkie nasze strony po wdrożeniu są przekazywane w pełni w ręce klienta, oznacza to, że mają Państwo pełne prawa do zarządzania plikami strony. Zasoby takie jak zdjęcia, artykuły, baza danych oraz kod źródłowy strony są w 100% Państwa własnością. Po rezygnacji ze współpracy mogą Państwo przenieść cały projekt strony na własny hosting, bez utraty jakichkolwiek danych.

Żadna ze znanych nam firm konkurencyjnych, operująca na podobnych stawkach nie pozwoli Państwu przenieść plików strony na inny serwer, co finalnie skutkuje utratą danych po zerwaniu współpracy z taką firmą. Jest to prawdopodobnie zabieg celowy, mający na celu siłowe trzymanie klienta, który podjął nieroztropną decyzję o wyborze takiej usługi.

Niska cena

Nasza oferta jest jedną z najtańszych na rynku. Ceny naszych usług zaczynają się już od 550 zł za rok, w skład oferty wchodzi:

 1. dostępna cyfrowo strona internetowa zgodna z WCAG 2.1,
 2. narzędzia administratora wspierające poprawną pracę z WCAG 2.1,
 3. aktualizacje strony do nowych wytycznych związanych z dostępnością cyfrową,
 4. darmowy coroczny audyt strony wraz z raportem o dostępności cyfrowej, opartym o listę kontrolną (pdfLista_kontrolna_do_badania_dostępności_cyfrowej_stron_www_-_wersja_22.pdf1.12 MB)
  wydaną przez ministerstwo cyfryzacji.
 5. darmowy hosting,
 6. darmowa poczta elektroniczna,
 7. darmowy SSL,
 8. darmowa deklaracja dostępności,
 9. darmowa coroczna aktualizacja deklaracji dostępności,
 10. darmowy Biuletyn Informacji Publicznej (BIP), zgodny z WCAG 2.1,

oraz wiele innych usług. Całość naszej oferty znajdziecie państw w zakładce Cennik, nagłówek "Opis zakresu usług".

Wsparcie po wdrożeniowe

Po wdrożeniu strony otrzymują Państwo miesięczne wsparcie premium, w skład którego wchodzi nielimitowana możliwość kontaktu z przypisanym do Państwa projektu pracownikiem. Nasz konsultant odpowie na wszystkie pytania z zakresu obsługi panelu administratora oraz dostępności cyfrowej.

Instrukcja obsługi panelu administratora

Po wdrożeniu otrzymają Państwo od nas film instruktażowy opisujący w pełni pracę panelu administratora, dodatkowo prześlemy Państwu instrukcję w PDF. W przypadku problemów z obsługą panelu administratora przez pierwszy miesiąc mogą się Państwo za darmo kontaktować z naszym pracownikiem, w kolejnych miesiącach mogą Państwo wykupić pakiet wsparcia.

Narzędzia niezbędne do pracy z dostępnością cyfrową wbudowane w panel administratora

Nasz panel administratora posiada pełen wachlarz narzędzi, niezbędnych do komfortowej praca z dostępnością cyfrową. Z poziomu panelu administratora mogą Państwo:

 1. dodawać alternatywę opisową do zdjęć, poprzez jej ręczne wpisanie, albo uprzednie nadanie odpowiedniej nazwy dla pliku, która następnie zostanie zaczytana do komponentu galerii i automatycznie dodana do zdjęcia np. plakat-dni-otwarte-2022.jpg. Tak przygotowany komponent znacznie ułatwia pracę administratorowi strony, który może zlecić uprzednie opisywanie zdjęć innym nauczycielom.
 2. wstawiać odpowiednie rozróżnienie dla plików PDF, DOC etc. wraz z wielkością dokumentu,
 3. oznaczać odpowiednie linki na podstawie ich celu.

 

Nasza Firma zajmuje się dostępnością cyfrową od 2018 roku. Przez ostatnie lata udało nam się wdrożyć dziesiątki stron zgodnych w pełni oraz częściowo z dostępnością cyfrową. Wybierając naszą firmę, macie Państwo pewność, że problem dostępności cyfrowej (WCAG 2.1) zostanie w pełni rozwiązany.